Apie mus

“Confidence comes not from always being right but from not fearing to be wrong“

Peter T. McIntyre


“Allied“ komandos tikslas – dalintis žiniomis, kurios patikrintos praktika,  ir teikti visas teisines paslaugas klientams, siekiantiems apginti savo interesus arba tinkamai įgyvendinti savo teises.

“Allied“ yra pelno nesiekiantis projektas, kuriuo kreipiame ypatingą dėmesį į bendruosius ir specialiuosius civilinės teisės bei specifinius civilinės atsakomybės, transporto, vežimo ir draudimo teisė klausimus, kurie, nors ir būdami griežtai apibrėžtų sričių apimtyje, dažnai reikalauja išsamaus tyrimo, nagrinėjimo, analizės bei supratimo. Būtina suprasti, jog žinios taip pat yra investicija į gerus ir tvarius verslo vystymo pagrindus. Taigi “Allied“ misija yra užtikrinti, kad visi pagrindiniai verslo, vežimo, logistikos bei civilinės teisės klausimai būtų detaliai atsakyti, taip palengvinant kiekvienos dienos veiklos aplinką, siekiant pastovių ir augančių rezultatų kartu.

Visada jūsų pusėje

“Allied“ projekto vadovas Šarūnas Gajauskas

Pagrindinės “ALLIED“ specializacijos ir paslaugų teikimo sritys:

Civilinė teisė, vežimo teisė, draudimo teisė, civilinė atsakomybė, žalų administravimas, sutarčių teisė, skolų išieškojimo klausimai, teisminiai ginčai, darbo ir nesąžiningos konkurencijos ginčai, ginčai su užsienio subjektais, ginčų prevencija, rizikos valdymo sprendimai, arbitrų ir mediacijos paslaugos, privačių asmenų duomenų apsauga.

Tad jei turite klausimų dėl teikiamų visapusiškų teisinių paslaugų ir galimybės bendradarbiauti prašome nedvejojant kreiptis į “Allied“ komandą elektroniu paštu info@allied.lt